Спіс парафій, у якія прыбудзе Бэтлеемскі агонь

Прадстаўляем вашай увазе спіс парафій, у якія прыбудзе Бэтлеемскі агонь, з указаннем даты і часу прыбыцця.

Гродзенская дыяцэзія

  • Азёры — па дамоўленасці са святаром
  • Астрына — па дамоўленасці са святаром
  • Войстам — 19 снежня ў 10.30
  • Воранава — 18 снежня ў 20.00
  • Гродна, парафія Божай Міласэрнасці — па дамоўленасці са святаром
  • Гродна, парафія Святога Духа — па дамоўленасці са святаром
  • Гродна, парафія св. Яна Паўла ІІ — па дамоўленасці са святаром
  • Забалаць — па дамоўленасці са святаром
  • Іўе — 18 снежня ў 20.00
  • Капцёўка — 20 снежня ў 17.00
  • Квасоўка — 20 снежня ў 10.00
  • Ліда (Індустрыяльны) — 18 снежня ў 18.30
  • Ліпнішкі — 18 снежня ў 19.30
  • Масты — 19 снежня ў 10.00
  • Масты Правыя — 19 снежня ў 11.45
  • Навагрудак — 19 снежня ў 17.00
  • Парэчча
  • Перстунь — 19 снежня ў 9.00
  • Радунь
  • Сапоцкін — 19 снежня ў 7.45
  • Скідзель — 18 снежня ў 18.00
  • Смаргонь (Балыша, 1) — 19 снежня ў 11.30
  • Смаргонь (Савецкая) — 19 снежня ў 12.30
  • Тракелі — 18 снежня ў 18.00
  • Шчучын — 19 снежня ў 12.45

Мінска-Магілёўская архідыяцэзія

  • Асіповічы — 19 снежня
  • Бабруйск — 19 снежня
  • Багданава — 18 снежня
  • Валожын — 18 снежня
  • Вішнева — 18 снежня
  • Волма — 19 снежня
  • Дзераўное — 19 снежня
  • Дзяржынск — 19 снежня ў 8.45
  • Жодзіна — 20 снежня ў 9.00
  • Заслаўе — 20 снежня ў 9.50
  • Капыль — 19 снежня ў 16.35
  • Клецк — 19 снежня ў 15.30
  • Краснае — 19 снежня ў 8.30
  • Крупкі — 19 снежня ў 7.40
  • Лагойск — 19 снежня ў 19.00
  • Магілёў — 19 снежня ў 13.30
  • Маладзечна — 19 снежня ў 9.10
  • Мар’іна Горка — 19 снежня
  • Мінск (Ангарская) — 20 снежня ў 10.30
  • Мінск (Залатая Горка) — 20 снежня ў 9.00
  • Мінск (Кальварыя) — 20 снежня
  • Мінск (Лошыца) — 20 снежня ў 8.00
  • Мінск (Малінаўка) — 20 снежня ў 9.00
  • Мінск (св. Яна Евангеліста) — 20 снежня ў 8.00
  • Мінск (Сухарава) — 20 снежня ў 9.30
  • Мінск (Уручча 1) — 20 снежня ў 11.00
  • Мінск (Уручча 2) — 20 снежня ў 12.30
  • Мінск (Чыжоўка) — 20 снежня ў 10.00
  • Мінск (Чырвоны касцёл) — 20 снежня ў 10.30
  • Мір — 19 снежня ў 12.00
  • Мядзел — 19 снежня ў 15.00
  • Налібакі — 19 снежня
  • Нясвіж — 19 снежня ў 18.05
  • Пяршаі — 19 снежня
  • Ракаў — 18 снежня ў 21.30
  • Рочавічы — 19 снежня
  • Рубяжэвічы — 19 снежня ў 10.30
  • Салігорск — 19 снежня ў 10.50
  • Свержань — 19 снежня ў 14.00
  • Слуцк — 19 снежня ў 9.30
  • Сноў — 19 снежня ў 18.40
  • Стоўбцы — 19 снежня ў 10.00
  • Узда — 19 снежня ў 15.35
  • Фаніпаль — 19 снежня ў 18.00
  • Хатава — 19 снежня
  • Цеснавая — 19 снежня
  • Чэрвень — 19 снежня ў 14.00
  • Шклоў — 19 снежня ў 11.30

Пінская дыяцэзія

  • Баранавічы (Божай Міласэрнасці) — 19 снежня
  • Баранавічы (Узвышэння Святога Крыжа) — 19 снежня
  • Брэст (Св. Крыжа) — 19 снежня
  • Брэст (Св. Юзафа) — 19 снежня
  • Брэст (Сэрца Езуса) — 19 снежня
  • Бяроза — 19 снежня
  • Воўчын — 19 снежня
  • Высокае — 19 снежня
  • Гомель — 19 снежня
  • Жлобін — 19 снежня
  • Жыткавічы — 19 снежня ў 13.00
  • Іванава — 19 снежня
  • Івацэвічы — 19 снежня
  • Ішкалдзь — 19 снежня
  • Кобрын — 19 снежня
  • Лагішын — 19 снежня
  • Лунінец — 19 снежня
  • Ляхавічы (Найсвяцейшага Сэрца Езуса) — 19 снежня
  • Ляхавічы (Св. Юзафа) — 19 снежня
  • Мозыр — 19 снежня ў 15.50
  • Палонка — 19 снежня
  • Петрыкаў — 19 снежня ў 14.00
  • Пінск — 19 снежня
  • Пружаны — 19 снежня
  • Ружаны — 19 снежня
  • Рэчыца — 19 снежня
  • Слонім — 19 снежня
  • Шарашова — 19 снежня

Віцебская дыяцэзія

  • Браслаў — 19 снежня ў 14.40
  • Будслаў — 19 снежня ў 16.00
  • Бягомль — 19 снежня ў 17.20
  • Відзы — 19 снежня ў 13.00
  • Віцебск (катэдра) — 19 снежня ў 12.30
  • Віцебск (Святога Духа) — 19 снежня ў 13.00
  • Ворша (Св. Язэпа) — 19 снежня ў 9.50
  • Германавічы — 19 снежня ў 12.30
  • Глыбокае — 19 снежня ў 15.50
  • Докшыцы — 19 снежня ў 16.40
  • Лепель — 19 снежня ў 9.00
  • Нарач — 19 снежня ў 18.00
  • Параф’янава — 19 снежня ў 17.00
  • Паставы — 19 снежня ў 12.05
  • Полацк — 19 снежня ў 10.30
  • Свір — 19 снежня ў 13.40
  • Талачын — 19 снежня ў 8.40
  • Удзела — 19 снежня ў 15.00
  • Ушачы — 19 снежня ў 15.10
  • Шаркаўшчына — 19 снежня ў 14.00
  • Шуміліна — 19 снежня ў 14.20

Грэка-каталіцкія парафіі

  • Мінск, святога і праведнага Язэпа — па дамоўленасці са святаром
  • Мінск, святога Мікалая — па дамоўленасці са святаром
  • Мінск, Маці Божай Нястомнай Дапамогі — па дамоўленасці са святаром
  • Мінск, Святога Духа — па дамоўленасці са святаром

Catholic.by

Шаноўныя чытачы! Krynica.info з’яўляецца валанцёрскім праектам. Нашы журналісты не атрымліваюць заробкаў. Разам з тым праца сайту патрабуе розных выдаткаў: аплата дамену, хостынгу, тэлефонных званкоў і іншага. Таму будзем радыя, калі Вы знойдзеце магчымасць ахвяраваць сродкі на дзейнасць хрысціянскага інфармацыйнага парталу. Пералічыць сродкі можна на тэлефонны нумар Velcom: +375 29 6011791. Па магчымых пытаннях звяртайцеся на krynica.editor@gmail.com




Блогі